شرکت سپهرورز با پیشینه بازرگانی و تجاری از سال 1382 در زمینه صادرات و واردات باکشورهای همسایه و آسیای میانه فعالیت خود را آغاز کرده است و با همفکری و مشاوره با گروه فنی و مهندسی شرکت پس از تحقیق و بررسی نیاز های بازار و اقلام وارداتی که مواد اولیه و نیروی انسانی جهت تولید را به وفور در داخل کشور داشتیم مصمم شدیم که جهت جلوگیری از واردات بی رویه و استفاده از جوانان تحصیل کرده و پیش گیری از رشد نرخ بیکاری با استفاده از دانش فنی ،مهندسین شرکت با سرمایه گذاری بخش خصوصی و بهره گیری از تجربه و تکنولوژی روز با مشارکت مدیران شرکت ثمین پانل تبریز(HAMAR) و شرکت آیتاش آلچی ترکیه با برند AYPAN که با بیش از 30 نوع محصول به بیش از بیست و سه کشور جهان از ترکیه صادر می کنند در جهت ساخت و عملیات نصب و راه اندازی خط تولید با تکیه بر دانش و تجربه گروه فنی مهندسی شرکت و شریک خارجی و بومی سازی بخشهای عظیمی از خط تولید که قابل مقایسه با سیستم های اروپایی و بصورت تمام اتوماتیک و مجهز به سیستم های ابزار دقیق و کنترل plc با ظرفیت 8 میلیون مترمربع در سال در یکی از شهرکهای صنعتی استان آذربایجان شرقی واقع در کیلومتر 50 جاده تبریز – اهر – شهرک صنعتی بیلوردی نصب و راه اندازی گردیده است.خط مشی و اهداف کلی شرکت مبنی بر افزایش کیفیت و ایجاد تنوع در محصولات و تکمیل سبد سیستم های ساخت و ساز خشک و پیشگیری از واردات گچ برگ از خارج و شکستن انحصار تولید این محصول و افزایش سرانه مصرف و تحول با استفاده از امکانات داخلی با هدف اقتصاد مقاومتی و رونق تولید پا به این عرصه نهاده است.

طول استاندارد پلاس پان تولید شده 2.4متر  میباشد.

به درخواست مشتری طول قابل تغییر می باشد.

پلاس پان سبز ، در مکان هایی که نیاز به مقاوم سازی در برابر آب و رطوبت برای پوشش سقف ، دیوارهای پوششی و دیوارهی جدا کننده هست مورد استفاده قرار میگیرد. پلاس پان سبز از هسته گچی با پوشش کاغذ مخصوص تشکیل شده است.

به منظور تقویت قسمت داخلی هسته گچبرگ در برابر آب و رطوبت از نوعی مواد افزودنی مخصوص این کار (ضد آب کننده) استفاده شده است . خوصوصیت سختی ، مقاومت ، سبک بودن و فرآیند پذیری گچبرگ که به دلیل استفاده از سنگ گچ طبیعی با خلوص بالا در هسته گچبرگ تولید شده می باشد و همچنین خصوصیات انعطاف پذیری ومقاوت بالا به دلیل کاغذ مخصوص 2 طرف گچبرگ می باشد.

استفاده از پلاس پان سبز علاوه بر سبکی و انعطاف بالا ، سرعت در اجرا ، صرفه جویی در زمان و مقاومت محل استفاده شده به آب و رطوبت را افزایش داده و در صورت زیرسازی مناسب و استفاده از چسب امکان کاشی کاری نیز خواهد داشت.

طول استاندارد پلاس پان تولید شده 2.4متر  میباشد.

به درخواست مشتری طول قابل تغییر می باشد.

پلاس پان سفید ، گچبرگی است که در سقف ، دیوار های پوششی ، دیوارهای جدا کننده قابل استفاده می باشد،پلاس پان سفید از هسته گچی با پوشش کاغذ مخصوص تشکیل شده است.

استحکام ، مقاومت ، سبک بودن و فرآیند پذیری از خصوصیات هسته گچبرگ که از سنگ گچ طبیعی با خلوص بالا تولید شده است وهمچنین انعطاف پذیری و مقاومت بالا به دلیل کاغذ مخصوص 2 طرف  گچبرگ می باشد.

استفاده از پلاس پان سفید ، علاوه بر سبکی و انعطاف بالا ، سرعت در اجرا ، صرفه جویی در زمان را نیز به همراه خواهد داشت.

طول استاندارد پلاس پان تولید شده 2.4متر  میباشد.

به درخواست مشتری طول قابل تغییر می باشد.

پلاس پان قرمز در مکان هایی که نیاز به مقاوم سازی در برابر حریق به مدت زمان مشخص  برای پوشش سقف ، دیوارهای پوششی و دیوارهی جدا کننده مورد استفاده قرار میگیرد. پلاس پان قرمز از هسته گچی با پوشش کاغذ مخصوص تشکیل شده است.

به منظور تقویت قسمت داخلی هسته گچبرگ در برابر حریق  از نوعی مواد افزودنی مخصوص این کار (ضد حریق  کننده) و الیاف استفاده شده است . خوصوصیات سختی ، مقاومت ، سبک بودن و فرآیند پذیری گچبرگ که به دلیل استفاده از سنگ گچ طبیعی با خلوص بالا در هسته گچبرگ تولید شده می باشد و همچنین خصوصیات انعطاف پذیری ومقاوت بالا به دلیل کاغذ مخصوص 2 طرف گچبرگ می باشد.

استفاده از پلاس پان قرمز علاوه بر سبکی و انعطاف بالا ، سرعت در اجرا ، صرفه جویی در زمان ، مقاومت محل استفاده شده را در برابر حریق افزایش میدهد.